Kullanım Sözleşmesi

Tamirediyorum.net'e üyelik zorunlu değildir. Üyelik ücretsiz olup, interaktif iletişim ve istatistiki bilgi amacı gütmektedir. Üye olmayanlar siteye soru ekleyebilirler
ve site içeriğini gezebileceklerdir. Diğer taraftan üye tarafından üyelik iptali mümkün değildir. Tamirediyorum.net'e yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir. Bunların daha sonradan değiştirilmesini veya silinmesini isteme hakkınız bulunmamaktadır. Ayrıca başka bir kullanıcı tarafından iletilenlerin herhangi bir şekilde saldırgan ya da rahatsız edici olduğunu düşünmeniz durumunda bizimle bağlantıya geçmeniz tavsiye edilir.

Soru içeriğinin düzgün Türkçe ile, imla kurallarına uyumlu olması gerekmektedir

Kullanıcının Tamirediyorum.net servislerini kullanması, hiçbir şekilde sorularına cevap veren
kişilere ilişkisini doğurmaz.

Sorulara cevap verecek kişiler sorularınıza genel hükümler çerçevesinde kullanıcıya yol göstermek amacıyla yanıt verecektir.

Kullanıcının sorularını yanıtlayan kişi ve şahıslar mesajlarında isim belirtip belirtmemekte serbesttir.
Soru soranlar, isim, email, web adresi, telefon, faks ve büro adresi dışında reklam olarak tanımlanabilecek her türlü tanıtıcı bilgileri Tamirediyorum.net servisleri üzerinden aldıkları sorulara verilen cevaplarda yer vermemeyi peşinen kabul ederler.

Tamirediyorum.net, kullanıcıların sorularına kişilerin verilen cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu hakkında garanti vermez.

Bu sözleşme ile bizi (burada ya da başka bir yerde belirtilmiş olsun ya da olmasın) tarafınızdan gönderilen uygunsuz veya gayriyasal verilerin tarafımızdan silinmesi ya da değiştirilmesi konusunda yetkili kılmaktasınız. Site içinde mevzuata aykırı iletilerden sorumlu olmadığımız halde, uygunsuz görülen ileti ve bilgileri sileceğimiz gibi, üyeliğin askıya alınması yoluna gidebileceğimizi kabul etmektesiniz.

Tamirediyorum.net sitesi, başka site, reklamlar ya da dosyalara bağlantılar içerebilir. Bunlar üzerinde hiçbir denetimimiz yoktur ve içeriklerinin herhangi bir şekilde rahatsız edici olmamasını garanti edememekteyiz. Öte yandan, uygun olmadığını düşündüğümüz içeriklere verilen linkler haberimiz olduğu takdirde kaldırılacaktır.

Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden ve isim benzerliklerinden ne Site Yönetimi ne de Oturum Yetkilileri sorumlu değildir.

YASAL KURALLAR

Tamirediyorum.net, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, TAMİREDİYORUM.NET@GMAİL.COM mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu siteye giren her kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş sayılır.

İLETİŞİM

Tüm Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Telif içeren paylaşım içeriğinin linkini İletişim formundan ya da "tmredyrm[at]gmail.com" mail gönderdiğinizde, en geç 1 hafta içinde silinecektir.

...